Závěsné svítidlo s rozměry 40/122 cm


ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO, 40/122 cm – KOV/SKLO,BARVY CHROMU/BRONZOVÁ – BEZ 2XE27 30W – PR/V: 40X122 CM

Závěsné svítidlo 40/122 cm je moderní a elegantní doplněk pro váš interiér. Jeho rozměry mu umožňují být umístěn většinou místností, od obývacího pokoje až po ložnici.

Barvy chromu a bronzová, které jsou v nabídce, dávají prostor pro volbu dle vašeho vkusu a stylu zařízení. Svítidlo se skleněnými odrazovými plochami navíc zaručuje dokonalé rozložení světla do celého prostoru.

Odkaz na produkt najdete na stránkách Maliboo, kde si ho můžete prohlédnout a objednat.

Závěsné svítidlo 40/122 cm je vyrobeno z kovu a skla, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. V balení však nejsou žárovky, které si musíte zakoupit zvlášť.

Kvalitní provedení a moderní design činí z tohoto svítidla ideální volbu pro ty, kteří hledají efektivní osvětlení a zároveň pěkný doplněk do místnosti.

Určitě si při objednání této krásy dávejte pozor, aby jste si zakoupili správné a kvalitní světlo. Svítidlo 40/122 cm je přesně tím řešením pro váš nový dobře osvětlený interiér.

Závěsné svítidlo 40/122 cm

Pokud hledáte dokonalý prvek pro vylepšení vašeho interiéru, pak rozhodně zvažte pořízení závěsného svítidla 40/122 cm – moderního a elegantního doplňku pro váš domov.