Villeroy & Boch – Keramický talíř o průměru 24/24 cm – ideální pro hluboké pokrmy

Villeroy & Boch je jedním z nejznámějších výrobců keramického nádobí a příborů na světě. Jejich kvalitní a esteticky dokonalé výrobky jsou využívány ve světových restauracích a v domácnostech po celém světě.

Průměr talíře je 24/24 cm, což ho činí ideálním pro servírování hlubokých pokrmů, jako jsou polévky, guláše, čínská jídla a další speciality. Tento talíř lze využít nejen pro každodenní použití, ale díky svému designu i pro slavnostní příležitosti.

Hluboký talíř je vyroben z kvalitní keramiky a je odolný vůči vysokým teplotám, což z něj dělá skvělou volbu pro různé druhy událostí. Dále je odolný proti poškrábání a odolný vůči poškození. Je tedy ideální pro použití v domácnostech s dětmi.

NEW WAVE

NEW WAVE je jednou z nejpopulárnějších kolekcí kvalitního keramického nádobí od Villery & Boch. Talíř 24/24 cm z této kolekce má moderní a dynamický design, který přináší svěží a nové prvky do každého jídla.

Talíř FINE CHINA od Villery & Boch je nejen elegantní a moderní, ale také velmi odolný a kvalitní. Má průměr 26×26 cm a je vyroben z nádherné bílé porcelánu, který se hodí do každého interiéru.

Pro nakupování talířů Villera & Boch můžete navštívit náš obchod na adrese:
https://www.naradi-cz.cz/produkt/villeroy-boch-hluboky-talir-keramika-24-24-cm

Hluboký talíř

Tento nádherný talíř od Villery & Boch je skvělým doplňkem každé domácnosti a určitě nezklame ani ty nejnáročnější zákazníky. Pokud hledáte kvalitní a esteticky dokonalý talíř, který vydrží roky, jste na správném místě.