Unikátní teakové zahradní křeslo Kave Home Codolar s výpletem pro dokonalé posezení


Krásný a pohodlný nábytek pro vaši zahradu

Zahradní křeslo Codolar značky Kave Home je vyrobeno z teakového dřeva a jeho opěradlo i sedák jsou tvořeny atraktivním výpletem. Ten je ručně tkaný a použité syntetické vlákno je odolné vůči UV záření. Křeslo Codolar má jedinečný design, který se hodí do jakéhokoli exteriéru, díky čemuž umožňuje dokonalé posezení v příjemné atmosféře.

Rustikální design

Tohle křeslo by se skvěle hodilo do rustikálních interiérů, ale není nic lepšího než užívat si tohoto nábytku na čerstvém vzduchu, ať už v zahradním altánu nebo na terase. Jeho rustikální design a teakové dřevo je to, co to křeslo dělá nezapomenutelným.

Výrobek s certifikací FSC

Teakové dřevo má vysokou kvalitu a voděodolnost, což je základním důvodem proč je toto křeslo ideálním produktem pro zahradní posezení. A navíc díky FSC certifikaci, která potvrzuje, že výroba tohoto produktu byla ekologická a ohleduplná k přírodě, budete mít jistotu, že jste si vybrali ekologické řešení.

Závěr

Zahradní křeslo Codolar je skvělým nákupem pro ty, kdo hledají pohodlné a krásné posezení na zahradě. Křeslo má velmi pevnou konstrukci a vynikající kvalitu, která vám umožní užívat si vašich venkovních aktivit se stylem. Pokud hledáte teakové zahradní křeslo s výpletem, neváhejte zvažovat tento produkt. Na stránce výrobce můžete křeslo zakoupit a o více informací se dozvíte zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/teakove-zahradni-kreslo-kave-home-codolar-s-vypletem.