Tmavě šedý plastový zahradní stůl Devon v nordickém stylu o rozměrech 220 x 100 cm

Charakteristika stolu Nordic Living Devon

Jídelní stůl Nordic Living Devon je charakteristický svou prostornou deskou stolu a šedým motivem betonu, který dodává stolu jedinečný styl. Plastová deska a hliníková podnož v šedém odstínu zajistí skvělou odolnost i vůči venkovním vlivům, díky čemuž se hodí i do exteriérů.

Prostor pro celou rodinu

Díky rozměrům 220 x 100 cm se na stůl pohodlně vejde celá rodina i hosté. Navíc je stůl vysoce stabilní a pevný, takže se nemusíte bát, že by se při používání nějak posouval či kymácel.

Styl a praktičnost v jednom

Stůl Nordic Living Devon kombinuje jedinečný styl a praktičnost v jednom. Díky šedému motivu betonu se stůl hodí do moderního a minimalistického interiéru, zároveň ale skvěle zapadne i do venkovského stylu. Navíc plastová deska a hliníková podnož jsou snadno udržovatelné a odolné proti poškození.

Nabídka na Skvělý Nábytek

Chcete si pořídit tento skvělý zahradní stůl? Na Skvělý Nábytek ho můžete zakoupit za skvělou cenu s dopravou zdarma. Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/nordic-living-tmave-sedy-plastovy-zahradni-stul-devon-220-x-100-cm

Závěr

Zahradní stůl Nordic Living Devon je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový a praktický jídelní stůl pro venkovní prostředí. Díky odolnosti proti venkovním vlivům a jedinečnému vzhledu se hodí do každého exteriéru a zaujme jak hosty, tak rodinu. Neotálejte a pořiďte si ho ještě dnes!

zahradní stůl Devon

zahradní stůl v nordickém stylu