Stylový rohový regál CHACHANI z masivu borovice s efektním mořením

Každý interiér potřebuje přidanou hodnotu, model a styl. Proč si tedy neodskočit do designového obchodu a nevybrat si něco originálního, co výrazně zpestří vaši obývací místnost nebo kuchyni?

Je to snadné a na výběr máte hned několik zajímavých kousků. Pokud je vaším cílem působit moderně a zároveň klasicky, rozhodně byste se neměli nechat ujít rohový regál CHACHANI z masivu borovice. Tento originální kousek s efektním mořením nenajdete v běžných obchodech a jeho kvalita ani styling nezklamou.

Charakteristika rohového regálu CHACHANI

Víceúčelovost a nadčasovost jsou hlavními aspekty na tomto kousku nábytku. Regál se velmi snadno zapojí do jakéhokoliv interiéru a dokonale vynikne v rohu místnosti. Má rozměry 30 x 150 x 30 cm a je vyroben z masivu borovice. Tento materiál dává tomuto kousku nábytku jeho zvláštní osobnost a výraz.

Co se týká barvy, máte výběr z několika barevných provedení. Nakolik se budou hodit do vašeho prostoru, závisí na vašich preferencích. V nabídce naleznete barvy hnědou, bílou a šedou.

Regál je dodáván v demontu, ale nebojte se. Díky přesnému návodu k sestavení jej sestavíte až doma snadno a rychle. Regál je rovněž velmi snadno udržovatelný. Stačí jej pravidelně otírat suchou utěrkou.

Závěrečné myšlenky

Pokud si chcete udělat radost atraktivní kusy nábytku, které prokazují vaší osobnost, zájem o styl a kvalitu, je rohový regál CHACHANI jedním z nejlepších zdrojů ke splnění vaší koncepce. Koupíte si jej snadno, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova. Jen klikněte na odkaz níže a objednejte si ho ještě dnes. S jeho použitím uvidíte, že vaše místnost získá jiný rozměr a působení, jako nikdy předtím.

Zdroj: https://www.isolund.cz/produkt/rohovy-regal-chachani-masiv-borovice-moreni

Regál CHACHANI hnědá barva

Nejlepší nabídka na rohový regál CHACHANI – objednejte si jej ještě dnes.

Regál CHACHANI bílá barva

Proč je rohový regál CHACHANI z masivu borovice s efektním mořením tím pravým kouskem pro vaše bydlení?

Regál CHACHANI šedá barva