Stylová modrošedá postel s praktickým úložným prostorem od značky Meise Möbel

Jste na prahu koupě nové postele, ale stále hledáte tu pravou? Pokud hledáte postel, která je nejenom stylová, ale také praktická, zvažte pořízení modrošedé postele od značky Meise Möbel. Tato dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem se pyšní nejenom krásným designem, ale také mnoha praktickými vychytávkami.

Polstrovaná postel s jemnou strukturovanou tkanou látkou

Rám postele Mattis je vyroben německým specialistou na postele, značkou Meise Möbel. Tato postel se pyšní kvalitním zpracováním a důrazem na detaily. Polstrovaná postel s jemně strukturovanou tkanou látkou a elegantně zkosenými nohami z masivního dřeva okouzlí všechny milovníky skandinávského stylu. Pokud máte doma již zařízený interiér v tomto stylu, tato postel se bude skvěle hodit.

Úložný prostor pod postelí

Pokud máte málo místa v bytě a potřebujete úložný prostor navíc, tato postel vám jej poskytne. Díky elegantnímu podnoží získáte až 20 centimetrů pod postelí, které můžete využít jako praktický úložný prostor. Skrinky či boxy se k posteli zvlášť neprodávají, ale můžete využít ty, které již doma máte nebo si je pořídit samostatně.

Celkové rozměry a cena

Rozměry postele jsou cca. 160 x 218 x 105 cm. Tato dvoulůžková postel je vyrobena z kvalitních materiálů a svými rozměry se hodí jak do čtyřlůžkových paneláků, tak do prostorných bytů. Cena postele je zhruba 12 000 Kč, což se může zdát na první pohled vysoká cena. Nicméně, pokud hledáte postel, která vám vydrží mnoho let a poskytne nejenom pohodlný spánek, ale také praktický úložný prostor, stojí za to investovat více peněz.

Krásný design, kvalitní zpracování, úložný prostor pod postelí, 20 centimetrů podnoží, dvoulůžková postel s roštem, celkové rozměry cca. 160 x 218 x 105 cm, výrobce – německá značka Meise Möbel. To jsou klíčové vlastnosti této stylové postele.

Meise Möbel postel modrošedá

Je těžké najít postel, která by splňovala všechny požadavky. Tato modrošedá postel od německé značky Meise Möbel se však nejenom skvěle hodí do skandinávských interiérů, ale také nabízí dostatek úložného prostoru pro ty, kteří ho potřebují. Investujte do kvalitní postele, která bude služit mnoho let.