Strhující sametová pohovka MICADONI Kendal 357 cm v tmavě modré barvě, levá strana


Sametová pohovka MICADONI Kendal 357 cm – designová inovace i pohodlný relax

Hledáte nábytek, který vás nejen ohromí svým designem, ale také vám zajistí nádhernou relaxaci doma? Pak byste měli poznat velkolepou rohovou pohovku Kendal od značky Micadoni. Tento kousek nábytku vyniká nejen svou impozantní velikostí, ale také charakteristickým prošíváním a sametovým úpletem v krásné tmavě modré barvě.

Charakteristické prvky rohové pohovky

Pohovky jsou nejen místem, kde se odpočívá, ale také estetickým prvkem, který dokáže útulně zútulnit váš interiér. Roštoví pohovky Kendal vyniká svými bublinkovými sedáky, opěradly a područkami, které jsou ideální k nespoutanému odpočinku.

Sametový úplet s hladkým povrchem a jemným leskem nejenom krásně vypadá, ale je také mimořádně příjemný na dotek. Díky technologii Cleanaboo je omezena absorpce tekutin, což znamená, že látka nevsákne nechtěné skvrny a je snadno očistitelná.

O tom, že se jedná o kvalitní a odolnou pohovku, svědčí i certifikát PETPROOF, který potvrzuje zvýšenou odolnost proti oděrům a poškrábání ze strany domácích zvířat.

Kendal v mnoha barvách

Tuto skvostnou pohovku můžete mít ve svém oblíbeném barevném provedení. Kolekce Kendal osloví každého, kdo hledá designové inovace a nebojí se experimentovat. Od neutrální černé a šedé až po výraznou žlutou barvu, všechny jsou krásné a originální.

K dispozici je také levá nebo pravá varianta pro umístění pohovky v interiéru. Samozřejmostí je, že se pohovka vyrábí na zakázku a nabízí se individuální vrácení dle obchodních podmínek.

Jak pečovat o sametovou pohovku Kendal?

Pokud se rozhodnete pro tuto skvostnou pohovku, měli byste vědět, jak na ni správně pečovat. Celkově se doporučuje používat měkký kartáč a vyhnout se silnému tření a náhlým prudkým pohybům.

Pro čištění mokrých a mastných skvrn se doporučuje použití hedvábného papíru a následně vlhké měkké houby, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy by měly být čištěny jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte povrch uschnout při pokojové teplotě.

Takže pokud hledáte pohov