Šedé rozkládací křeslo s kovovou podnoží – Inovace Splitback Mixed Dance Grey


Moderní a elegantní šedé rozkládací křeslo s kovovou podnoží – Inovace Splitback Mixed Dance Grey

Potěcha nejen fyzická, ale i vizuální. Toto rozkládací křeslo od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně.

splitback-mixed-dance-grey

Rozkládací křeslo pro víc pohodlí

Křeslo je rozkládací, takže si můžete dopřát více pohodlí. Nebo vybavit obývák rovnou dvěma kousky, ze kterých lze poskládat parádní lenošku.

splitback-mixed-dance-grey-2

Ikona moderního designu

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

splitback-mixed-dance-grey-3

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

splitback-mixed-dance-grey-4

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.

Pokud toužíte po moderním a nadčasovém nábytku, pak je šedé rozkládací křeslo s kovovou podnoží – Inovace Splitback Mixed Dance Grey tím správným kusem pro vás. Je to nejen funkcionalita, ale i vkus. Vyměňte starý a vytvořte si domov svých snů.