Sada 2 mís z křišťálového skla Nachtmann Square Bowl Set, 15 cm – Kvalitní stříbrný doplněk pro každou příležitost


Sada 2 mís z křišťálového skla Nachtmann Square Bowl Set, 15 cm

Kvalitní stříbrný doplněk pro každou příležitost

Kolekce Square nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se soustředí na čtvercové tvary, které jsou v poslední době velmi oblíbené.

Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Sada 2 mís z křišťálového skla Nachtmann Square Bowl Set, 15 cm

Také si můžete objednat tuto krásnou sadu mís na webu Naradi-cz.cz: Nachtmann Square Bowl Set, 15 cm

Pokud chcete vylepšit své stolování o něco luxusnějšího, rozhodně byste si měli pořídit sady mís z kolekce Square. Jemné tvary, kvalitní materiál a precizní provedení jsou na první pohled viditelné. A to zejména díky použitému křišťálovému sklu, které reflektuje světelné paprsky a tím zvýrazňuje jemné detaily designu.

Závěr

Nesmí chybět ani výborná funkčnost, se kterou sady mís Square vynikají. Jsou totiž vhodné pro servírování různých pokrmů, příloh nebo dezertů. Ať už si chcete užít romantickou večeři ve dvou, nebo uspořádat rodinnou oslavu, sady mís z kolekce Square jsou tou pravou volbou pro každou příležitost.

Pořiďte si je ještě dnes a doplňte svou domácnost o krásné a luxusní kousky nádobí!