Regál CHAD v dubu Sonoma – praktický a stylový nábytek pro váš domov

Regál CHAD je moderní a minimalistický nábytek, který se hodí do každého interiéru. Jeho jednoduchý design se snadno kombinuje s ostatními kusy nábytku a dokáže opticky zvětšit i malé místnosti. Regál CHAD je navíc praktickým řešením pro úložné prostory, jelikož nabízí mnoho úložných místností, kam lze různé předměty uložit. Pokud hledáte moderní a funkční nábytek do svého domova, regál CHAD je tou správnou volbou.

Barva a rozměry

Regál CHAD je vyroben ze laminované DTD a vyrábí se v elegantní barvě dub Sonoma, která umocňuje jeho moderní vzhled. Regál lze umístit do prostoru vertikálně nebo horizontálně, díky čemuž si můžete zvolit tu nejvhodnější polohu pro váš interiér. Vertikální poloha regálu má rozměry 68,5 x 161,3 x 25 cm a horizontální poloha regálu má rozměry 156,3 x 73,4 x 25 cm.

Dodání regálu a záruka

Regál CHAD je dodáván v demontu, což znamená, že ho můžete jednoduše sestavit doma. Regál je navíc opatřen ohraněnou páskou na zadní straně, čímž umožňuje jeho umístění do prostoru. Pokud si však nebudete sestavování regálu CHAD chtít nebo nemůžete zvládnout sami, je možné si ho nechat sestavit u nás. Regál CHAD má standardní záruku 24 měsíců.

Regál CHAD v vertikální poloze

Regál CHAD v dubu Sonoma je tedy ideálním řešením pro moderní, minimalistické a praktické interiéry. Jeho design se snadno kombinuje s ostatními nábytkovými kusy a nabízí mnoho úložných prostorů, kam můžete uložit různé předměty. Koupit si regál CHAD můžete zde: https://www.bestnabytek.cz/produkt/chad-regal-dub-sonoma.

Regál CHAD v horizontální poloze