Obdélníkový sprchový kout SAT TEX SIKOTEXP80STENA90 80×90 cm

V dnešní uspěchané době nabývá význam mít k dispozici vlastní sprchový kout a tím pádem i určité soukromí. Pro snadnou a rychlou montáž se hodí použít obdélníkový sprchový kout SAT TEX SIKOTEXP80STENA90. Kout nabízí ideální rozměry 80×90 cm a je velmi snadno ovladatelný.

Sprchové dveře bez madel a vaničky v lesklém chromu

Největší výhodou tohoto produktu jsou bezesporu sprchové dveře bez madel a zavírání pomocí otočného systému otevírání. Výplň je z čirého skla bez dekoru. To zaručuje vysokou úroveň hygieny a snadnost údržby. Kout je dále vybaven lesklým chromem, který vypadá velmi moderně a působivě.

Minimalizace usazování vodního kamene

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která minimalizuje usazování vodního kamene a usnadňuje tak čištění a údržbu. Díky této úpravě má kout mnohem delší životnost a nabízí vysokou kvalitu.

Obdélníkový sprchový kout je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít v koupelně moderní a funkční výrobek s dlouhou životností.

Levá i pravá orientace

Další výhodou tohoto koutu je fakt, že je vhodný jak do koupelen s levým, tak i pravým otevíráním. To jej činí více univerzálním a snazší pro výběr pro zákazníka.

Snadná montáž, moderní vzhled a snadná údržba jsou hlavními výhodami obdélníkového sprchového koutu SAT TEX SIKOTEXP80STENA90. Nezapomeňte se podívat na produktovou stránku zde.

Sprchový kout

Pořízením tohoto produktu získáte spolehlivou a moderní součást koupelny, na kterou budete moci hrdě ukázat. Tak neváhejte a pořiďte si svůj vlastní obdélníkový sprchový kout SAT TEX SIKOTEXP80STENA90 ještě dnes!

Sprchový kout