Nově příchozí sada obývacího nábytku Cup od Vivaldi v bílé barvě

Vhodná pro každý interiér

Sada obývacího nábytku Cup je ideální nejen pro moderní byty, ale zapadne i do klasických interiéru. Její čisté linie a elegantní design jsou příjemné na pohled. Všechny kusy jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky v bílé matné barvě, což zaručuje trvanlivost a odolnost nábytku vůči mechanickému poškození.

Stylové rukojeti ve tvaru mušle jsou jedinečným doplňkem této sestavy a dokreslují elegantní vzhled. Komoda, TV stolek, konferenční stolek a policový modul jsou ideální kombinace pro zařízení obývacího pokoje.

Odkaz na produkt: Vivaldi sada obývacího nábytku Cup v bílé barvě

Sada se skládá z následujících částí:

TV stolek je zapotřebí pro každý moderní obývací pokoj. Jeho rozměry jsou 140 cm na šířku, 40 cm na hloubku a 53 cm na výšku. Tento kus nábytku nabízí dostatek prostoru pro umístění televize a dalších audiovizuálních zařízení.

Komoda je široká 155 cm, hluboká 40 cm a vysoká 75 cm. Tyto rozměry vám umožňují skladovat veškeré potřebné věci v jednom místě. Ať už jsou to vaše oblíbené filmy na DVD, knihy nebo další dekorační prvky.

Konferenční stolek je další kus nábytku v této sadě. Jeho rozměry jsou 110 cm na šířku, 50 cm na hloubku a 38,4 cm na výšku. Osazením tohoto stolečku můžete vytvořit stylové a praktické posezení pro rodinné kino, čtení nebo hraní her.

Police v této sadě mají rozměry 120 cm na šířku, 20 cm na hloubku a 11,6 cm na výšku. Tyto policové moduly můžete umístit do regálu, ať už pro zobrazení knih nebo dekoračních předmětů.

Specifikace produktu:

  • Korpusy a čela z 16 mm laminované desky
  • Základny z 16 mm laminované desky
  • Kovové rukojeti
  • Jednotlivé kusy nábytku ze sestavy lze také koupit samostatně
  • Barva rukojetí: černá
  • Barva sestavy: bílá matná

Díky výše uvedeným specifikacím lze s jistotou říci, že tato sada obývacího nábytku od společnosti Vivaldi splňuje veškeré požadavky moderního bydlení.

Podívejte se i na další produkty ze série Cup.

Vždy, když si pořídíte nový nábytek, je třeba pečlivě zvažovat jeho design a praktičnost. Nově příchozí sada obývacího nábytku Cup od Vivaldi to splňuje na výbornou.

Vivaldi sada obývacího nábytku Cup

Nakonec bych chtěl zdůraznit, že jednotlivé kusy z této sady nábytku lze také koupit samostatně. To přináší větší flexibilitu a možnost kombinovat nábytek dle vlastních představ.