Nordický design: Přírodní masivní konferenční stůl Tre Ø 60 cm

Čistý, jednoduchý a jemný tvar činí stolek Tre kandidátem na nejkrásnější dřevěný nábytek v každé domácnosti. Jeho obrovským přínosem je přírodní materiál, kterým je masivní dubové dřevo. Stolek je vhodný do jakéhokoliv typu místnosti. Exkluzivní zpracovaní zdokonalí každý interiér.

Stůl, který se hodí do každé místnosti

Bez ohledu na to, jaký styl máte, masivní konferenční stůl Tre Ø 60 cm se do něj zapadne dokonale. Pokud máte moderní a minimalistický interiér, stůl bude skvělým protipólem k ostatním prvkům a zachová tak rovnováhu mezi jednotlivými kusy nábytku. Na druhou stranu, pokud máte tradiční interiér, stůl se do něj bude skvěle hodit, čímž podtrhne přírodní a rustikální styl.

Nordický design: Přírodní masivní konferenční stůl Tre Ø 60 cm

Přírodní materiál v nejlepším zpracování

Stůl Tre Ø 60 cm je vyroben z kvalitního dubového dřeva, které je nejen krásné na pohled, ale také velmi odolné a trvanlivé. Díky tomu vám stůl poslouží po mnoho let. Podstatou tohoto stolu je však kromě kvalitního materiálu také jeho zpracování. Tento stůl je zpracován tak, aby měl co nejmenší množství spojů a v celku působil co nejvíc přírodně. Celková konstrukce je tak pevná a stabilní a umožňuje stolu unést i větší zátěž.

Nordický design: Přírodní masivní konferenční stůl Tre Ø 60 cm

Jak na údržbu

Jak už bylo zmíněno výše, stůl Tre Ø 60 cm je vyroben z přírodního materiálu – konkrétně z kvalitního dubového dřeva. Proto je třeba dbát na jeho správnou údržbu. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Ty by mohly poškodit povrch stolu a ovlivnit jeho vzhled i trvanlivost. Stůl neumisťujte do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Objednejte si stůl Tre Ø 60 cm na Isolund.cz

Pokud vás zaujal design a kvalita stolu Tre Ø 60 cm, můžete si ho objednat na našem webu www.isolund.cz. Nabízíme rychlé doručení a individuální přístup ke každému zákazníkovi.