Moderní skříň s posuvnými dveřmi 3323 buk – praktické a stylové řešení pro váš interiér

Skříň s posuvnými dveřmi 3323 v provedení buk se bude hodit do interiérů s nábytkem v provedení buk. Skříň má dělený prostor v poměru 2: 1, v širší části je šatní tyč, v užší tři variabilní police. Skříň má posuvné dveře a hodí se i do úzkých prostor. Ke skříni lze použít nástavec v provedení buk.

Praktická volba pro různé prostory

Skříň s posuvnými dveřmi je velmi praktická, hodí se blízko lůžka v ložnici, lze ji však umístit i do úzké šatny. Skříň s posuvnými dveřmi 3323 v barevném provedení buk se bude hodit do všech interiérů zařízených nábytkem v provedení buk.

Dobře dělený prostor pro vaše oblečení

Skříň má šikovně dělený prostor v poměru 2:1, v širší části se nachází šatní tyč, v užší části pak 3 variabilní police. Oblečení tak do široké části zavěsíte na ramínka, do úzké části pak poskládáte oblečení na police.

Využití v různých prostorách

Skříň s posuvnými dveřmi 3323 v provedení buk je tak dobrou volbou do ložnice, studentského pokoje i šatny, umístíme ji však i do ubytovacích zařízení, na chalupy a chaty. Skříň umístěná v šatně poslouží na uskladnění sezónního oblečení, kabátů a bund.

Dostatek prostoru na doplňky

Pokud potřebujete další úložný prostor, doporučujeme ke skříni přidat i šikovný nástavec, budete tak mít dostatek prostoru i na doplňky, deky či osušky.

Klasická volba, která neomrzí

Nábytek v provedení buk je klasikou, která nikdy neomrzí. Proto je skříň s posuvnými dveřmi 3323 v provedení buk ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktickou a stylovou volbu pro svůj interiér.

Moderní skříň s posuvnými dveřmi 3323 buk

Pokud hledáte praktickou a stylovou skříň do vašeho interiéru, neváhejte si pořídit skříň s posuvnými dveřmi 3323 v provedení buk.

Klikněte zde pro více informací o této skříni.