Koupelnová skříňka Ravak Chrome v barvě cappuccino

Krása a funkčnost jsou základem každého dobře zařízeného domova, a jedním z prvků, které toto tvrzení plní, je bezesporu koupelnová skříňka Ravak Chrome. Tento vynikající kousek, vyrobený z kvalitních materiálů ve firmě Ravak, patří mezi nejlepší volby pro každou moderní koupelnu.

Skříňka pod umývátko Chrome SD 400 Ravak SD400CHROMECA

Skříňka pod umývátko Chrome SD 400 Ravak SD400CHROMECA představuje pouze korpus, v barvě cappuccino, o velikosti 40x22x50 cm. Její úsporná hloubka nezasahuje do prostoru, ale přesto poskytuje dostatek volného místa na ukládání věcí, které potřebujete při každodenním používání koupelny.

Její design, který nese jméno Chrome, je velmi moderní a elegantní. Proti světlému odstínu cappuccina vynikají oválná madla a celkové provedení, které vypadá neuvěřitelně stylově. I proto je Chrome skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svou koupelnu vybavit opravdu vkusně a stylově.

Úsporná hloubka skříňky

Úsporná hloubka skříňky je jednou z klíčových vlastností, která dělá z Ravak Chrome skvělou volbu pro každého. Na rozdíl od jiných skříněk pod umývátko zde nemusíte přemýšlet o tom, že by skříňka zasahovala do prostoru. Naopak, je velmi šikovně navržena tak, aby využívala prostor maximálně efektivně, ať už jde o velkou nebo malou koupelnu.

Koupelnová skříňka Ravak Chrome v barvě cappuccino

Stylový design

Jeho stylový design vyniká díky preciznímu provedení. Oválná madla, která skříňka zdobí, působí velmi sofistikovaně a korespondují s celkovým designem. Praktické dvířka lze objednat zvlášť v levé či pravé variantě, což dává možnost lepšího přizpůsobení koupelně.

Uvnitř skříňky najdete poličku, která vám pomůže s organizací věcí a ukládáním věcí dovnitř. Celkově jde o velmi chytré a funkční řešení, které vám umožní udržovat vaši koupelnu v pořádku a přitom ji nezatěžovat přebytečnými nábytkovými kousky.

Koupelnová skříňka Ravak Chrome v barvě cappuccino

Pokud tedy hledáte kousek nábytku, který by vám v koupelně opravdu pomohl a navíc by působil velmi stylově, pak by vás mohla zaujmout koupelnová skříňka Ravak Chrome v barvě cappuccino. Pro více informací si můžete prohlédnout nabídku skříněk a dalšího koupelnového nábytku na našich stránkách Esrom.cz.