Hoorns černá borovicová komoda Inara II – útulný a stylový kousek do vašeho interiéru


Komoda Inara zaujme svým minimalistickým provedením. Korpus komody je vyroben z masivního borovicového dřeva, díky čemuž získává komoda odolnost a styl. Oceníte především dvě otevřené police na knihy či vaše doplňky a dvě uzavřené police, kam snadno umístíte další inventář. Inara ukazuje jednoduchost v kvalitním provedení a lze ji tak umístit do různých interiérů a pokojů.

Pro svůj nadčasový a univerzální design se komodě Inara z produkce značky Hoorns velmi dobře daří vyhovět potřebám jakéhokoliv majitele. Tuto komodu můžete umístit do moderního bytu či v klasicky zařízené domácnosti. Jednoduše si vytvoříte útulné a stylové prostředí díky této roztomilé komodě.

Minimalistický design v praktickém provedení

Černá borovicová komoda Inara II nabízí minimalistický vzhled s praktickým provedením. Dva otevřené prostory nabízí dostatek místa na uspořádání knih, dekorací nebo případně můžete umístit do otevřených prostorů rostliny. Dvě uzavřené police komody Inara vám umožní uložit různé věci, jako jsou hračky, časopisy, notebooky nebo další maličkosti, které nechcete nechávat na otevřených policích.

Při navrhování skladby komody Inara byl kladen důraz na praktické využití prostoru, jako jednoho ze základních cílů. Výsledkem je tedy design s maximálním užitím vnitřního prostoru, avšak stále velmi svěží a příjemný v pohledu.

Doplňte si svůj interiér dle vlastních nápadů

Hledáte-li jednoduchou a stylovou komodu pro svůj byt, určitě se není čeho bát. Komoda Inara II vám nabízí možnost doplňovat vaše interiéry kromě odkazované černé barvy, i všemi neutralními barvami. Můžete ji také kombinovat se stůlky , knihovnami a skříněmi z řady Inara a tvořit si tak vlastní stěnu.

Komoda Inara II

Design komody Inara II je nadčasový a univerzální, tato komoda se stane krásným a praktickým doplňkem pro každý byt. Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. Proto je důležité věnovat této komodě dostatečnou pozornost, aby vám její krása vydržela co nejdéle.

Závěrem

Pokud hledáte jednoduchou, praktickou, ale zároveň stylovou komodu pro váš byt, není lepší možnost než komoda Inara II od značky Hoorns. Tato komoda je vyrobena z kvalitního masivního borovicového dřeva a nabízí dostatek úložného prostoru. Doplňte si ji do vašeho bytu a užijte si útulný a stylový kousek v úplně novém světle.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumísťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.