Hnědý vlněný koberec Universal Kiran Liso – dokonalá volba pro tvůj interiér!

Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z kombinace 80% vlny a 20% bavlny. Pokud hledáte pro svůj interiér typ koberce, který vyniká svou kvalitou a estetickým designem, neváhejte a zvolte si koberec Universal Kiran Liso v hnědém provedení.

Hnědý vlněný koberec Universal Kiran Liso

Vysoká odolnost proti nečistotám a dlouhá životnost

Kiranský koberec je výsledkem poměrně unikátního způsobu výroby, který kombinuje kvalitní materiály s ručním tkaním. To zajistí nejen dokonalý vzhled a rozměrovou přesnost, ale také vysokou odolnost proti nečistotám a vosku a dlouhou životnost. Ačkoliv se jedná o poměrně dražší kus, jeho investice se vám vzhledem k jakosti splacená o sto procent.

Vysoká odolnost proti nečistotám

Nezaměnitelná měkkost na dotek

Kromě vlastností, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost proti nečistotám, se kolekce Kiran vyznačuje i svou velmi příjemnou měkkostí na dotek, což přispívá k pocitu komfortu a útulnosti. Pocit vlněného koberečku, který máte rádi, můžete mít v těchto kožešinových kobercích často třeba v kombinaci s jinými přírodními materiály, jako jsou kožešiny či ovčí rouno.

Nezaměnitelná měkkost na dotek

Nikdy nevyjde z módy s nadčasovými zemitými barvami

V neposlední řadě je třeba zmínit také nadčasové zemité barvy, kterými koberec Kiran disponuje. S hnědou barvou nikdy nevyjde z módy a naopak dokáže veškeré interiéry zútulnit a vytvořit příjemnou atmosféru. Díky jeho pestrému barevnému spektru si můžete vybrat koberec podle svého vkusu a stylu vašeho interiéru.

Proto pokud si chcete do svého domova pořídit kvalitní vlněný koberec, který bude nejen vynikat svým designem, ale také splní požadavky na kvalitu, neváhejte a zvolte si z široké nabídky koberců Kiran. Koberec Universal Kiran Liso vám nabízí vše, co potřebujete – nadčasový design, dlouhou životnost a vysokou kvalitu.

Přejděte na web Velký Nábytek a vyberte si koberec Universal Kiran Liso v hnědém provedení o rozměrech 60 x 110 cm.

Koberce Kiran


Autoři textu: Anna Nováková a Jakub Dvořák