Čalouněná postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm – luxusní designový kousek pro váš interiér!

Pohodlná boxspring postel s neobvyklým designem z kolekce CANDICE 140 x 200 cm.

Čalouněná postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm

Stylový design

Čalouněná postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm je nejen velmi pohodlná, ale také nádherně vypadající. Zvolené tmavě šedé barvy a sametového materiálu vytváří luxusní dojem, který udělá váš interiér nejen mnohem modernější, ale i hospodárnější na prostorech. Sametový povrch totiž dokáže opticky snížit prostor a daný prostor může být vnímán jako mnohem intimnější.

Kvalita zpracování

Postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Pečlivost s jakou byla postel vyrobena, je velmi patrná již na první pohled. Kvalitní materiály a precizní řemeslné zpracování zajistí, že tato postel bude sloužit mnoho let bez jakýchkoli známek opotřebení.

Vysoký komfort spaní

Čalouněná postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm je vysoce komfortní postel, která zajistí, že se budete cítit vyspáni a odpočatí. Boxspring konstrukce, kterou tato postel disponuje, zajišťuje dobré rozložení tělesné hmotnosti a správné oporu páteře. Navíc je postel doplněna o matraci s vysokou mírou pružnosti, což dále zvyšuje komfort při spaní.

Pokud si chcete dopřát luxusní zážitek a udělat si radost nejenom sobě, ale i svému interiéru, neváhejte a objednejte si nyní čalouněnou postel CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm. Určitě nebudete litovat!

Detail Čalouněné postele CANDICE Boxsprings 140 x 200 cm

Materiál: samet

Barva: tmavě šedá

Rozměry: 140 x 200 cm

Konstrukce: boxspring

Matrace: pružinová matrace s vysokou mírou pružnosti