Bavlněné povlečení s motivem koťát od Jerry Fabrics ve velikosti 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Bavlněné povlečení s motivem koťát od Jerry Fabrics

Udělejte radost dětem a pořiďte jim hezké povlečení s oblíbenými postavičkami. Nejen, že povlečení udělá radost, ale stane se i parádní ozdobou pokojíčku, která je vesele přivítá pokaždé, když přijdou do svého pokoje. Děti zajisté ocení i příjemný materiál, do kterého se budou moci každý večer zachumlat.

Popis produktu

Souprava bavlněného povlečení s motivem koťát od Jerry Fabrics obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Tento dvojčlenný set bavlněného povlečení s kočičím motivem je skvělým dárkem pro všechny děti, které rády sní o koťatech a milují jejich sladký vzhled. Večer, když si dítě lehne do postele, se bude těšit, jak se bude moci každý večer zachumlat do svého oblíbeného dvojkladného povlečení s kocourem a kočičkou.

Vlastnosti produktu

Povlečení Jerry Fabrics je vyrobeno z kvalitní bavlny, která je velmi příjemná na dotek a zároveň nesráží. Povlečení je navíc velmi pevné a odolné, takže si vaše dítě bude moci na svém novém povlečení užívat ještě mnoho večerů.

Oblíbený design

Design povlečení s kočičím motivem je velmi moderní a originální, což jej dělá odlišným od běžných vzorů na povlečení. Pokud hledáte dárek pro malého milovníka koček, je toto povlečení naprosto dokonalé.

Zakoupit produkt nyní

Pokud jste se rozhodli udělat radost svému dítěti tímto krásným povlečením, objednejte si ho nyní na Interierio.cz.

Bavlněné povlečení s motivem koťát od Jerry Fabrics