ASIR Botník BELLA bílá – stylové a praktické řešení pro uložení obuvi a oblečení


ASIR Botník BELLA bílá: Stylové a praktické řešení pro uložení obuvi a oblečení

Elegantní bílé provedení

ASIR Botník BELLA bílá je dokonalý kus nábytku pro každou předsíň. Elegantní bílé provedení rozsvítí každý prostor a dodá mu svěží vzhled. Jeho jednoduchý design zaujme každého, kdo do předsíně vejde.

Všechno, co potřebujete pro úklid

ASIR Botník BELLA bílá je praktickým řešením pro uložení obuvi a oblečení. S třemi vyklápěcími police a úzkou částí s dvířky má dostatek místa pro všechno, co potřebujete pro úklid a udržování věcí na svém místě.

Vysoká kvalita materiálu

Materiál melaminem potažené dřevotřísky jsou velmi kvalitní a odolné materiály, které zajistí, že botník BELLA bude vypadat dobře i po mnoha letech používání. Tloušťka botníku BELLA je 18 mm, což z něj dělá pevný a stabilní nábytek.

Ideální rozměr pro každou předsíň

ASIR Botník BELLA bílá má ideální rozměry, aby se vešel do každé předsíně. Šířka 90 cm, výška 105 cm a hloubka 35 cm byly pečlivě navrženy, aby co nejlépe využily prostor.

Připevnění na stěnu pro maximální bezpečnost

ASIR Botník BELLA bílá je navržen s maximálním důrazem na bezpečnost. Možnost připevnění na stěnu zajišťuje, že botník zůstane na svém místě a není náchylný k převrácení.

ASIR Botník BELLA bílá

ASIR Botník BELLA bílá je dokonalým řešením pro každou předsíň. S třemi vyklápěcími police a úzkou částí s dvířky poskytuje dostatek místa pro uložení obuvi a oblečení. Elegantní bílé provedení a vysoká kvalita materiálu zajišťují, že ASIR Botník BELLA bílá bude vypadat dobře i po mnoha letech používání. Připevnění na stěnu zajišťuje maximální bezpečnost a ideální rozměry umožňují, aby se vešel do každé předsíň.